Darba laiki

Darba dienās: 9:00 - 18:00

Sestdienās: 9:00 - 14:00

Svētdienās: Slēgts

 

Tālr.: +371 642 31 289

Fakss: +371 642 50 885

Rezerves daļas: +371 642 50 884

Epasts: [email protected]

Trešās paaudzes KIA Ceed jau šovasar!

Trešās paaudzes KIA Ceed jau šovasar!

Savu trešās paaudzes jaunāko Ceed modeli veidojot, attīstot, projektējot un būvējot Eiropā, KIA nostiprina savu klātbūtni Eiropas C segmentā, piedāvājot inovatīvas tehnoloģijas, rūpīgi pārdomātu un mūsdienīgu, atlētisku dizainu, kā arī izjustāku braukšanas pieredzi.

Jaunais Kia Ceed dizains ir veidots zīmola Eiropas dizaina centrā Frankfurtē, Vācijā Gregorija Gilomes (Gregory Guillaume), dizaina vadītāja Eiropā un Pītera Šreijera (Peter Schreyer), direktora dizaina jautājumos un dizaina nodaļas vadītāja vadībā. Sportiskais un emocionālais dizaina raksturs pārņemts no Stinger modeļa, sniedzot pašpārliecinātāku, jaunu izskatu, kas ir gan saviļņojošs, gan precīzs savā izpildījumā

Zemāks, platāks, ar garāku aizmugurējo pārkari nekā iepriekšējam modelim, jaunā Ceed kabīnes aizmugurējās daļas siluets parāda nobriedušāku atlētiskumu. Priekšteča noapaļotās malas tiek aizstātas ar taisnām līnijām, kas izvērš platāku “tīģera deguna” radiatora resti un pazemina gaisa ieplūdi automašīnas priekšpusē, kā arī precīzi ierāmē auto “seju”. Jaunā modeļa standartaprīkojumā iekļautas “ledus kubiciņu”(ice cube) tipa LED dienas lukturi, kuros atbalsojas iepriekšējo GT un GT-line modeļu izskats. Striktās, taisnās līnijas profilā vizuāli pagarina pārsegu un piešķir automašīnai staltāku stāju. Izteiktāku briedumu un spēka sajūtu rada arī pleca līnija, kas veidota horizontālākā plaknē. Jaunais modelis adaptējis plašu C-balstu, kas pēdējos gados kļuvis par Kia dizaina rakstura iezīmi, izceļot uz auto aizmuguri atbīdītās kabīnes veidolu. Tāpat tas piešķir auto loga augšējai līnijai izteiktu pusmēness formu. Labāku Ceed redzamību un atpazīstamību uz ceļa nodrošina aizmugurējie LED dienas lukturi. Ceed modeļa stabilāku kopējo izskatu veido korpusa taisno līniju apvienojums ar izsmalcinātu aizmugurējo bagāžnieka spoileri .

Ceed kabīnes iekšpuse ir ergonomiskāka nekā jebkad, tās apdarē izmantots plašs, augstas kvalitātes materiālu klāsts. No Kia automašīnu citiem inovatīvajiem modeļiem Ceed adaptētā salona arhitektūra un vertikāli izvietotais vadības panelis veido skulpturālāku, viengabalaināku un slaidāku izskatu. Šis dizains arī sniedz plašuma sajūtu un vairāk vietas priekšā sēdošajam pasažierim, nodrošinot brīvāku telpu kājām un “tīrāku” skatu uz priekšu.

Pārdošanā 2. ceturksnī, ar 7 gadu, 150 000 km garantiju

Jauno Kia Ceed uzsāks ražot 2018. gada otrajā ceturksnī KIA ražotnē Žilinā, Slovākijā. Pārdošanā visā Eiropā tas nonāks otrā ceturkšņa beigās, nodrošinot pircējiem Kia kvalitātes standartu - 7 gadu, 150 000 km garantiju, kas ir viens no augstākajiem sasniegumiem auto industrijā.