Lai transports Jūs nepieviļ!

Mūsdienās, strādājot uzņēmumā ir nepieciešams uzticams transports – labs “darba zirgs”. Diemžēl reizēm notiek neparedzamais un transportlīdzeklis vairs pilvērtīgi neveic savas funkcijas. Kā jau mēs zinām, cilvēkam ir nepieciešams miegs, vitamīni vai pat ārsta apmeklējumi, lai būtu vesels un darbspējīgs. Līdzīgi ir ar transportu – nepieciešama aprūpe, lai varētu veikt savas funkcijas un nepieviltu savu Saimnieku.

Lai Jūsu “darba zirgs” būtu uzdevumu augstumos, autoserviss “Tehauto” piedāvā pienācīgu servisu. Zvaniet mums un mēs Jūsu mašīnai sniegsim labāko aprūpi, lai Jūs spētu savu darbu turpināt pilnvērtīgi. Un ja radusies nepieciešamība pēc jauna “darba zirga”, šobrīd uzticamam Renault komectransportam ir atlaides līdz EUR 8 600!

Vairāk informāciju par pieejamiem servisa pakalpojumiem varat saņemt, zvanot 64231289 vai rakstot uz tehauto@tehauto.lv, savukārt par komerctransporta iegādi varat sazināties ar tirdzniecības pārstāvjiem Zani (zane@tehauto.lv, mob. 28797472) vai Paulu (pauls@tehauto.lv, mob. 27886636).

Izmaiņas darba laikā
IEPRIEKŠĒJAIS RAKSTS
Nogādāsim auto uz servisu un atpakaļ!
NĀKAMAIS RAKSTS